Przejdź do treści

Jeśli czekacie na dziecko...

2018-07-20

Nawet 20 proc. par starających się o dziecko dotkniętych jest - stale lub okresowo - problemem niepłodności. Posłuchajcie rozmowy z lek. ginekologiem Damianem Ziętkiem zajmującym się m.in. kompleksową diagnostyką niepłodności w naszym Centrum. 

 

 

 

 

 

 

Więcej o programie: tutaj

 

 

 


Szkoła Rodzenia - zapraszamy

2018-07-20

W najbliższy poniedziałek - 23 lipca - o godz.16.30 odbędzie się spotkanie organizacyjne rozpoczynające kolejny kurs w Szkole Rodzenia. Na spotkanie zapraszamy do sali wykładowej w głównym budynku naszego szpitala. Podczas zajęć uczestnicy będą mieli możliwość m.in. poznać metody łagodzenia bólu porodowego oraz technik relaksu i wyciszenia, uczestniczyć w warsztatach z chustowania, z fizjoterapeutą.  Kurs zostanie zwieńczony wycieczką po oddziałach szpitala. 

 

 

 

Szczegółowy plan zajęć: tutaj


Skorzystajcie - warto

2018-07-19

"Program unijny, w którym uczestniczymy w poradni, daje nam możliwość regularnej obserwacji rozwoju naszego dziecka. Ocena specjalistów, którzy na co dzień mają do czynienia z małymi dziećmi, jest dla nas niezwykle cenna. W ramach programu istnieje możliwość zasięgnięcia m.in. porady lekarskiej dotyczącej neurorozwoju dziecka, porady rehabilitanta, logopedy, czy też psychologa. Każda z ww. osób poświęca dziecku tyle czasu, ile tego wymaga dany przypadek. Co ciekawe, na konsultację mogą się udać również sami rodzice. Korzystanie z porad wymaga jedynie wypełnienia kilku formularzy. Termin i godzina wizyty są indywidualnie uzgadniane. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że bierzemy udział w wymienionym programie unijnym. Polecamy go wszystkim rodzicom!" - powiedziała mama Izy

Obejrzyjcie spot TV nt. projektu; posłuchjcie spotów radiowych: ogólny nt.projektu, nt.badań prenatalnych           

Więcej o projekcie: tutaj


"Karolinka...na zdrowie!"

2018-07-09

W minioną sobotę uczestniczyliśmy w wydarzeniu pn."Karolinka...na zdrowe!" organizowanym w ramach programu "Opolskie dla Rodziny". Informowaliśmy o realizowanym przez nasze Centrum unijnym projekcie, w ramach którego można skorzystać z licznych badań i porad. Na miejscu były m.in.: położna, psycholog, doradca laktacyjny.  - Bardzo ciekawy projekt, chętnie z niego skorzystam. - mówiła jedna z mam niespełna rocznego dziecka.