Przejdź do treści

Informacja dla Pacjentek

2020-07-23

Z uwagi na remont oddziału patologii noworodka i związaną z tym trudną sytuacją lokalową informujemy, że w Klinicznym Centrum opieką objęte będą pacjentki z ciężką patologią ciąży.

Do porodów fizjologicznych przyjmowane będą pacjentki z powiatu opolskiego.

Pozostałe pacjentki prosimy o zgłaszanie się do szpitali powiatowych zgodnie z miejscem zamieszkania.

 

 


Rak jajnika - zadbajmy o siebie

2020-07-06

"Coraz więcej pacjentek z nowotworem złośliwym jajnika korzysta z refundowanego leczenia biologicznego. Kluczem do sukcesu jest jednak czas zgłoszenia się do specjalisty. Im wcześniej tym większe szanse na dłuższe życie."/TVP Opole/

Zachęcamy do obejrzenia informacji w TVP Opole.

Na temat leczenia raka jajnika wypowiada się m.in. zastępcja lekarza kierującego Oddziałem Ginekologiczno - Położniczym Klinicznego Centrum dr n.med. Paweł Gębka, ginekolog.


Zapraszamy do porodów rodzinnych

2020-07-06

Wznawiamy porody rodzinne. Począwszy od 6 lipca podczas porodów fizjologicznych, tzn. odbywających się siłami natury, może uczestniczyć osoba towarzysząca spełniająca wymogi określone w "Regulaminie porodów rodzinnych w Klinicznym Centrum Ginekologii, Położnictwa i Neonatologii w Opolu", z którym prosimy  zapoznać się przed przyjazdem do naszego szpitala. Zapraszamy!

 


Sklep w szpitalu

2020-07-03

Sklep na parterze szpitala już otwarty. Można w nim kupić brakujące hospitalizowanym artykuły spożywcze oraz akcesoria dla mam i dzieci.

Sklep jest czynny od poniedziałku do piątku w godz.8.00 - 18.00 oraz w sobotę w godz.8.00 - 15.00.