Przejdź do treści

Pokój relaksacyjny dla pacjentek

2019-04-23

Sofa, fotele, poduszki, koce, a także nowy sprzęt nagłaśniający i komplet płyt z muzyką  relaksacyjną to nowe wyposażenie pokoju relaksacyjnego w naszym Klinicznym Centrum przeznaczonego do indywidualnych rozmów personelu szpitala (np. lekarzy, pielęgniarek, położnych, psychologa, dietetyka) z pacjentkami. Pokój został utworzony kilka lat temu, jednak teraz został wyposażony w meble i akcesoria powodujące, że stał się nowocześniejszy i przytulniejszy, co z pewnością stwarza korzystniejsze  warunki do przeprowadzenia ważnej lub trudnej rozmowy. 


Dzień Otwarty - zapraszamy 11 maja!

2019-04-17

ZROBISZ WSZYSTKO DLA DZIECKA. MY TEŻ. 
– PRZYJDŹ NA BEZPŁATNE WYKŁADY, PORADY I BADANIA BEZ WZGLĘDU
 NA MIEJSCE ZAMIESZKANIA. PODZIELIMY SIĘ NASZĄ WIEDZĄ

KLINICZNE CENTRUM GINEKOLOGII, POŁOŻNICTWA I NEONATOLOGII
 W OPOLU; dzień otwarty w dn. 11. maja 2019 r.,  godz. 10.00 – 13.00

 

 


Życie noworodków z Madagaskaru ratuje nasz sprzęt

2019-04-12

W ubiegłym roku wymieniliśmy blisko połowę sprzętu medycznego, ratującego zdrowie i życie dzieci przedwcześnie urodzonych w naszym szpitalu. Dysponując najnowocześniejszym sprzętem medycznym, wcześniej używany - w pełni sprawny – mogliśmy przekazać  do oddziału neonatologicznego szpitala Clinique Ave Maria w Antsirabe na Madagaskarze. Siostry misjonarki, które przyjechały z wizytą do Opola, odwiedziły naszą klinikę. Chciały nie tylko osobiście podziękować za sprzęt medyczny – m.in. pompy infuzyjne oraz  inkubatory  - ale również zobaczyć jak wygląda opieka nad noworodkami w naszej klinice.


Nowy kurs w Szkole Rodzenia

2019-04-03

Zapraszamy na kolejny kurs w Szkole Rodzenia, w którym mogą uczestniczyć wszyscy zainteresowani przyszli rodzice – zarówno same panie, jak i pary. 

Zapisy na uczestnnictwo w zaplanowanych w ramach kursu zajęciach odbywają się tylko na miejscu podczas spotkania organizacyjnego. Nie przyjmujemy wcześniejszych zgłoszeń.

 

Spotkanie organizacyjne odbyło się 9. kwietnia. 


Zapraszamy!