Przejdź do treści

Uwaga - ważne informacje

2020-08-07

Kliniczne Centrum Ginekologii, Położnictwa i Neonatologii w Opolu informuje, że w związku z koniecznością wykonania badań przesiewowych pod kątem  SARS – CoV-2 u wszystkich pracowników oraz sukcesywnym otrzymywaniem ich wyników, które wykazały wynik dodatni u kolejnych trzech pracowników    ( w sumie od 04.08.br – 15 osób), począwszy od dzisiaj tj. 07.08.2020 r.  – do odwołania - szpital Klinicznego Centrum będzie przyjmował jedynie osoby w sytuacjach wymagających ratowania życia i zdrowia.

 


 


Rak jajnika - zadbajmy o siebie

2020-07-06

"Coraz więcej pacjentek z nowotworem złośliwym jajnika korzysta z refundowanego leczenia biologicznego. Kluczem do sukcesu jest jednak czas zgłoszenia się do specjalisty. Im wcześniej tym większe szanse na dłuższe życie."/TVP Opole/

Zachęcamy do obejrzenia informacji w TVP Opole.

Na temat leczenia raka jajnika wypowiada się m.in. zastępcja lekarza kierującego Oddziałem Ginekologiczno - Położniczym Klinicznego Centrum dr n.med. Paweł Gębka, ginekolog.


Zapraszamy do porodów rodzinnych

2020-07-06

Wznawiamy porody rodzinne. Począwszy od 6 lipca podczas porodów fizjologicznych, tzn. odbywających się siłami natury, może uczestniczyć osoba towarzysząca spełniająca wymogi określone w "Regulaminie porodów rodzinnych w Klinicznym Centrum Ginekologii, Położnictwa i Neonatologii w Opolu", z którym prosimy  zapoznać się przed przyjazdem do naszego szpitala. Zapraszamy!

 


Sklep w szpitalu

2020-07-03

Sklep na parterze szpitala już otwarty. Można w nim kupić brakujące hospitalizowanym artykuły spożywcze oraz akcesoria dla mam i dzieci.

Sklep jest czynny od poniedziałku do piątku w godz.8.00 - 18.00 oraz w sobotę w godz.8.00 - 15.00.