Przejdź do treści

Zapraszamy do naszego zespołu

2020-01-15

Kliniczne Centrum Ginekologii, Położnictwa i Neonatologii w Opolu zaprasza do kontaktu położne oraz położnych, zainteresowanych dołączeniem do kadry naszej placówki.
Proponujemy pracę w ambitnym zespole, rozwój zawodowy oraz atrakcyjne zarobki. Osoby zainteresowane podjęciem zatrudnienia, prosimy o kontakt z naczelną pielęgniarką Klinicznego Centrum Izabelą Marklewicz – Strysz: tel. 601 207 986 lub naczelna@ginekologia.opole.pl

Zapraszamy!


Na początku roku statystycznie

2020-01-08

W 2019 roku w naszym szpitalu urodziło się 3 182 dzieci, w tym 74 razy bliźnięta oraz dwukrotnie trojaczki.

O pierwszym dziecku urodzonym u nas w nowym 2020 roku można posłuchać i obejrzeć:

Radio Opole

TVP Opole


Szkoła Rodzenia

2019-12-30

2 stycznia odbyło się spotkanie organizacyjne rozpoczynające nowy kurs w Szkole Rodzenia, który będzie trwał do końca stycznia. Szkoła Rodzenia poprzez edukację oraz psychoprofilaktykę przygotowuje przyszłych rodziców do porodu i świadomego macierzyństwa. W ramach bezpłatnych zajęć zapewnia wykłady lekarzy i specjalistów oraz ćwiczenia gimnastyczne przygotowujące do porodu. Program uwzględnia również zwiedzanie oddziałów szpitala.


Spotkanie opłatkowe

2019-12-18

Biskup pomocniczy diecezji opolskiej ks. Rudolf Pierskała oraz proboszcz parafii pw. św. Apostołów Piotra i Pawła ks. Rudolf Świerc, jak co roku w okresie przedświątecznym, spotkali się z personelem oraz pacjentami naszego szpitala, którym biskup udzielił błogosławieństwa. Biskup odczytał ewangelię o narodzeniu Jezusa, która – jak podkreślał - w tym miejscu, gdzie na świat przychodzą dzieci, ma szczególną wymowę.