Przejdź do treści

Informacja dla potencjalnych pacjentek szpitala

2020-06-30

Wszystkie panie zgłaszające się do naszego szpitala w pierwszej kolejności powinny się udać do punktu segregacji medycznej pacjentów, znajdującego się w budynku Szkoły Rodzenia (wejście od strony "Rzemieślnika"). Tam, po przeprowadzeniu wywiadu, wypełnieniu ankiety, zostanie dokonany podział na pacjentki, u których występuje podejrzenie zakażenia koronawirusem lub nie. Na tej podstawie panie będą kierowane do właściwej części budynku (oraz Izby Przyjęć) naszego szpitala.

 


Wznawiamy udzielanie świadczeń

2020-06-05

Wznawiamy udzielanie świadczeń dostępnych w ramach projektu “Koordynowanie i kompleksowe wsparcie rodziny w zakresie poradnictwa specjalistycznego, profilaktyki, diagnostyki i niwelowania nieprawidłowości w rozwoju dzieci do lat 2 – edycja 2”, które -  ze względu na epidemię – od połowy marca były zawieszone. Cały czas natomiast wykonywaliśmy badania prenatalne. W ograniczonym zakresie poradnictwo było również udzielane pacjentkom hospitalizowanym w naszym szpitalu. 

 


Zdjęcie maluszka dla rodzica

2020-04-21

Drodzy Rodzice dzieci z Pododdziału Patologii Noworodków - wiemy jak trudno Wam zaakceptować sytuację, gdy w trakcie stanu epidemii z różnych przyczyn nie możecie pozostać ze swoim dzieckiem w szpitalu oraz  - ze względu na wstrzymanie odwiedzin - nie macie możliwości zobaczenia go i przytulenia. ​Chcąc Wam umożliwić przynajmniej namiastkę kontaktu z dzieckiem, proponujemy  wykonywanie zdjęć Waszego maleństwa oraz przesyłanie ich Wam drogą elektroniczną.

 


Rodzice mogą dostarczać mleko dla swoich chorych dzieci

2020-04-16

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców, od dnia 17. kwietnia br. w Klinicznym Centrum Ginekologii, Położnictwa i Neonatologii w Opolu istnieje możliwość dostarczania pokarmu kobiecego przez matki dzieci leczonych w Pododdziale Patologii Noworodków.