Przejdź do treści

Kolejny konsultant wojewódzki w naszym gronie

2020-02-20

Dr n. med. Alina Kowalczykiewicz – Kuta, lekarz neonatolog pediatra z Klinicznego Centrum, została konsultantem wojewódzkim w dziedzinie neonatologii.
 
To już czwarty lekarz z naszej placówki pełniący obowiązki konsultanta wojewódzkiego.
 
 
 
 

2020 - Międzynarodowym Rokiem Pielęgniarki i Położnej

2020-02-18

"Ministerstwo Zdrowia - Departament Pielęgniarek i Położnych uprzejmie informuje, że 5 lutego 2020 roku w Ministerstwie Zdrowia uroczyście zainaugurowano Międzynarodową Kampanię "Nursing Now” Polska.

200 lat temu urodziła się wybitna reformatorka współczesnego pielęgniarstwa Florence Nightingale, w związku z tym Światowa Organizacja Zdrowia ogłosiła rok 2020 Międzynarodowym Rokiem Pielęgniarki i Położnej. 

 


Zapraszamy na badania prenatalne

2020-02-14

Kliniczne Centrum Ginekologii, Położnictwa i Neonatologii w Opolu zaprasza kobiety w ciąży na nieinwazyjne i bezpłatne badania prenatalne.

Mogą z nich skorzystać wszystkie panie w ciąży z województwa opolskiego bez względu na wiek.

Do 35. r.ż badania są wykonywane w ramach projektu współfinansowanego z funduszy unijnych (bez skierowania i wskazań lekarskich), po 35. r.ż. – ze skierowaniem w ramach NFZ.

 


Zrobisz wszystko dla dziecka. My też.

2020-01-29

Miło nam poinformować o otrzymaniu z rąk Marszałka Województwa Opolskiego Andrzeja Buły podziękowań za udział i rzetelną realizację projektu,  adresowanego do kobiet w ciąży, w okresie połogu oraz rodzin z dziećmi do lat 2, który przez minione dwa lata realizowaliśmy pod hasłem "Zrobisz wszystko dla dziecka. My też".

Wraz  z początkiem roku rozpoczęliśmy realizację II edycji tego programu. Wszystkie informacje na jego temat,  uruchamianych zapisach na świadczenia dostępne w ramach projektu będziemy publikować na stronie: http://dlarodziny-ginekologia.opole.pl/