Przejdź do treści

Europejski Tydzień Walki z Rakiem Szyjki Macicy

2020-01-23

Trwa Europejski Tydzień Walki z Rakiem Szyjki Macicy.  

Zachęcamy do posłuchania rozmowy w Radio Opole z konsultantem wojewódzkim w zakresie ginekologii onkologicznej, będącym jednocześnie zastępcą lekarza kierującego Oddziałem Ginekologiczno - Położniczym w naszym szpitalu - dr. n. med. Pawłem Gębką, który podkreślił, że edukacja, szczepienia oraz regularnie wykonywane badanie cytogiczne są podstawowymi elementami profilaktyki.

Przypominamy, że m.in. badania cytologiczne można wykonać w naszej Poradni Ginekologiczno - Położniczej. 


Żywienie w naszym szpitalu

2020-01-22

Wychodząc z założenia, że żywienie pacjentów jest integralną częścią procesu leczniczego towarzyszącą procedurom medycznym, dokładamy wszelkich starań, aby posiłki dla hospitalizowanych pacjentek były zdrowe i smaczne. Pracując nad podnoszeniem standardów, od listopada ub. roku realizujemy pilotażowy program Ministerstwa Zdrowia "Dieta Mamy"

Zapraszamy do  obejrzenia relacji w TVN  "Co o szpitalnych posiłkach mówią Polacy"  (od ok. min 2.15 informacja dot. żywienia w naszym szpitalu)

 

 


Zapraszamy do naszego zespołu

2020-01-15

Kliniczne Centrum Ginekologii, Położnictwa i Neonatologii w Opolu zaprasza do kontaktu położne oraz położnych, zainteresowanych dołączeniem do kadry naszej placówki.
Proponujemy pracę w ambitnym zespole, rozwój zawodowy oraz atrakcyjne zarobki. Osoby zainteresowane podjęciem zatrudnienia, prosimy o kontakt z naczelną pielęgniarką Klinicznego Centrum Izabelą Marklewicz – Strysz: tel. 601 207 986 lub naczelna@ginekologia.opole.pl

 


Na początku roku statystycznie

2020-01-08

W 2019 roku w naszym szpitalu urodziło się 3 182 dzieci, w tym 74 razy bliźnięta oraz dwukrotnie trojaczki.

O pierwszym dziecku urodzonym u nas w nowym 2020 roku można posłuchać i obejrzeć:

Radio Opole

TVP Opole