Przejdź do treści

  – Książka to inspirujący poradnik psychologiczny skompilowany z historii napisanych przez rodziców.  – dodał Marszałek.  - Projekt realizowany w województwie opolskim jest pilotażowy w skali kraju. Mamy nadzieję, że nasze doświadczenia i dobre pomysły będą realizowane także w innych województwach.  – dodał Wicemarszałek Roman Kolek.

- Jako Dyrektor Centrum chciałabym zapewnić Państwa, że jesteście w najlepszym szpitalu w województwie, w którym pracują najlepsi fachowcy, a bardzo pozytywne opinie rodziców nt. opieki nad rodzinami, możliwej m.in. dzięki temu projektowi – a usłyszane czasem przypadkiem, na ulicy czy w parku – są najlepszym dowodem na to, że taki projekt był potrzebny – powiedział Edward Puchała Dyrektor CGPiN.

Za konsultacje dotyczące wyboru kocyka podziękowała m.in. położnym z naszego Centrum Karina Bedrunka Dyrektor Koordynacji Programów Operacyjnych w UMWO. – Bardzo dziękujemy za wszystkie konsultacje dotyczące wyglądu kocyka, materiału z jakiego powinien być uszyty, podpowiedzi, że musi być w torbie z uszami itd. Na konsultacjach u pań położnych byłyśmy tutaj wielokrotnie i wszystkie cenne uwagi, o których nawet nie pomyślałybyśmy, wzięłyśmy pod uwagę. – powiedziała Karina Bedrunka.

 

Radio Opole

NTO

Opole24

Radio Doxa

UMWO

Aktualność dodana przez: Iwona Nawrot-Szczepanik (2018-07-27 10:49:33) , zredagowana przez: Iwona Nawrot-Szczepanik (2018-07-31 07:03:56)
Data wydarzenia : 2018-07-27
Data publikacji : 2018-07-27

Galerie zdjęć