Przejdź do treści

Od sześciu lat podczas Balu leczenie, opieka nad pacjentami  odbywa się poprzez śmiech i dobrą zabawę. Choć nie brakowało na sali lekarzy i specjalistów, którzy  odpowiadali na wszystkie nurtujące rodziców pytania.  Największą niespodzianką podczas tegorocznego balu z pewnością było przedstawienie „Rzepka” w wykonaniu pracowników Centrum. W główną rolę – dziadka – wcielił się sam Dyrektor naszego Centrum Pan Edward Puchała. Dziękujemy, że byliście z nami. Zapraszamy do oglądania relacji medialnych z naszej wspólnej imprezy oraz licznych zdjęć.

Bal został zorganizowany w ramach projektu „Koordynowanie i kompleksowe wsparcie rodziny w zakresie poradnictwa specjalistycznego, profilaktyki, diagnostyki i niwelowania nieprawidłowości w rozwoju dzieci do lat 2” , współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020.

"Wcześniaki z Opola bawiły się na wielkim balu"
źródło: TVP3 Opole

"Bal Wcześniaka"
źródło: Radio Doxa

"Wcześniaki znów spotkały się na balu. Zabawa w klimacie średniowiecznego zamku"
źródło: Radio Opole

"Bal na zamku. Tak sie bawią wczesniaki, które przyszły na świat na porodówce w Opolu"
źródło: "Nowa Trybuna Opolska"  

 

Aktualność dodana przez: Iwona Nawrot-Szczepanik (2017-11-27 09:16:52) , zredagowana przez: Iwona Nawrot-Szczepanik (2017-12-06 10:24:42)
Data wydarzenia : 2017-11-26
Data publikacji : 2017-11-27

Galerie zdjęć