Profesjonalna opieka nad kobietą i dzieckiem w zdrowiu i chorobie
Menu
Search
SZUKAJ
23lip, 2025
Gratulacje dla naszej Położnej Oddziałowej!
Miło nam jest poinformować, że położna Agnieszka Penc została powołana przez Wojewodę Opolskiego na stanowisko Konsultanta Wojewódzkiego Województwa Opolskiego w dziedzinie Pielęgniarstwa Ginekologiczno-Położniczego.
Pani Agnieszka jest położną posiadającą specjalizację ginekologiczno-położniczą w dziedzinie pielęgniarstwa.
Pracuje w swoim zawodzie 14 lat, obecnie jako Położna Oddziałowa w Pododdziale Patologii Ciąży I Oddziału Klinicznego Ginekologii i Położnictwa.
Prywatnie jest mamą 2 dzieci, szczęśliwą mężatką, a w wolnym czasie uwielbia czynny wypoczynek w górach.
-„Nominacja jest dla mnie wyróżnieniem, inspiracją do rozwoju i jednocześnie wyzwaniem do działania na rzecz poprawy jakości opieki zdrowotnej, a także podniesienia prestiżu zawodu pielęgniarki i położnej w naszym kraju” – mówi Agnieszka Penc.
-„Dziękuję za okazane zaufanie i liczę na owocną współpracę z wszystkimi, którzy są zaangażowani w kształtowanie przyszłości pielęgniarstwa ginekologiczno-położniczego w Polsce” – dodała położna.
Wyróżnienie w pełni zasłużone!
Gratulujemy! To dowód uznania dla zaangażowania i profesjonalizmu Agnieszki Penc, która codziennie z pasją i troską wspiera pacjentki oraz cały zespół położnych. Życzymy wielu sukcesów!
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.