E Pacjent Ginekologia Opole 2022v2

УкраїнськаEnglishPolski
by Transposh - translation plugin for wordpress

Informacja dla pacjentek

Szanowni Państwo,

przypominamy, że nadal obowiązuje rozporządzenie Ministra Zdrowia  z 20.03.2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii, co obliguje m.in. placówki medyczne do stosowania dodatkowych zasad, mających na celu zapobieganie rozprzestrzenianiu się wirusa SARS – CoV-2.

Ponadto  aktualnie w naszym szpitalu odbywają się inwestycje i remonty, mające na celu zwiększenie bezpieczeństwa, komfortu oraz zapewnienie warunków do intymności dla hospitalizowanych pacjentek.

Przeprowadzanie gruntownego  remontu podczas normalnego trybu pracy szpitala, tj. przy jednoczesnym realizowaniu wszystkich świadczeń medycznych, wiąże się z pewnymi niedogodnościami, do których z pewnością zaliczyć należy ograniczenia lokalowe. 

W tym kontekście informujemy, że podczas pandemii oraz remontów, w naszym szpitalu nie ma możliwości odwiedzania pacjentów ( poza dziećmi leczonymi na Pododdziale Patologii Noworodków i zgodnie z obowiązującym regulaminem ) oraz kangurowania noworodków po porodzie przez inne osoby niż mama dziecka. 

W przypadku jakichkolwiek zmian organizacyjnych, niezwłocznie Państwa poinformujemy.

Porody rodzinne odbywają się bez zmian, czyli zgodnie z regulaminem.

© Kliniczne Centrum Ginekologii,Położnictwa i Neonatologii w Opolu

45-066 Opole
ul. W.Reymonta 8


by Transposh - translation plugin for wordpress

Kontakt