Pacjentko – przeczytaj, zanim do nas przyjedziesz

Wszystkie panie zgłaszające się do naszego szpitala od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 – 12.00 w pierwszej kolejności powinny się udać do Punktu Segregacji Medycznej Pacjentów, znajdującego się w budynku Szkoły Rodzenia (wejście od strony „Rzemieślnika”). W pozostałych godzinach oraz w weekendy prosimy o zgłaszanie się bezpośrednio do Izby Przyjęć znajdującej się na terenie szpitala ( przy głównym wejściu).

Przypominamy, że ze względów bezpieczeństwa w dalszym ciągu obowiązuje zasada zakrywania ust i nosa w przestrzeniach zamkniętych, w tym również na terenie szpitala. Zgłaszając się do Klinicznego Centrum, prosimy o zabranie maseczek ochronnych, a następnie podczas pobytu przestrzeganie obowiązujących zasad.

Podczas pandemii obowiązuje zakaz odwiedzin pacjentów w szpitalu.

Prosimy, aby na czas hospitalizacji zabrać do szpitala tylko niezbędne rzeczy, czyli np. w przypadku porodu dla mamy i dziecka wyszczególnione na liście – przyjęcie do porodu.

Jeśli dysponujecie małymi walizkami o wymiarach ok. 55/40/23 cm, to będzie ona optymalna.

Informujemy, że na parterze szpitala znajduje się sklep, w którym można kupić  m.in. artykuły spożywcze oraz niezbędne akcesoria dla mam i dzieci.

Bliscy mogą również dostarczyć hospitalizowanym potrzebne rzeczy, przekazując je za pośrednictwem punktu informacyjnego znajdującego się na parterze szpitala (prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz nr sali). Przesyłki/paczki są przekazywane pacjentkom w godzinach: 9.00; 13.30; 17.00. Paczki dostarczone po godzinie 17.00 będą rozwożone przez personel szpitala następnego dnia.

Dziękujemy za  wyrozumiałość.

Ankieta epidemiologiczna

© Kliniczne Centrum Ginekologii,Położnictwa i Neonatologii w Opolu

45-066 Opole
ul. W.Reymonta 8


by Transposh - translation plugin for wordpress

Kontakt

Kliniczne Centrum Ginekologii, Położnictwa i Neonatologii w Opolu w informuje, że od 25.października 2021 r. rozpoczyna modernizację własnej Pracowni RTG.
W związku z powyższym zmianie ulega miejsce wykonywania świadczeń zawartych w umowie na badania radiologiczne pomiędzy Klinicznym Centrum a Kontrahentami.

Zobowiązania Klinicznego Centrum w powyższym zakresie będą realizowane w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Opolu, ul. Krakowska 44. Pracownia Diagnostyki Obrazowej RTG w SPZOZ MSWiA czynna jest codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 16:30 – parter.

Termin powrotu realizacji badań radiologicznych we własnej pracowni RTG Klinicznego Centrum jest przewidziany na 27.grudnia 2021 r.
W przypadku zmiany daty zakończenia modernizacji informacja zostanie niezwłocznie opublikowana na stronie Klinicznego Centrum.
Od 25.10.2021 r. odbiór wyników wcześniej zrealizowanych badań jest możliwy w budynku Poradni Ginekologiczno-Położniczej od poniedziałku do piątku w godzinach: 07:00 – 17:30.

X