E Pacjent Ginekologia Opole 2022v2

УкраїнськаEnglishPolski
by Transposh - translation plugin for wordpress

Małgorzata Sobel Dyrektorem Klinicznego Centrum

Zgodnie z decyzją Zarządu Województwa Opolskiego  od 15 października Pani Małgorzata Sobel pełni funkcję Dyrektora Klinicznego Centrum.

Pani Małgorzata Sobel jest wieloletnim, doświadczonym pracownikiem Klinicznego Centrum Ginekologii, Położnictwa i Neonatologii w Opolu.  W 1996 roku została zatrudniona na stanowisko zastępcy Głównego Księgowego. W kolejnych latach  poszerzała swe kompetencje zawodowe. Po dziewięciu latach pracy w Klinicznym Centrum została kierownikiem Działu Organizacji, Analiz i Marketingu, natomiast  od 2015 roku pełniła funkcję kierownika Działu Organizacji i Nadzoru, w ramach którego była odpowiedzialna m.in. za organizację zasad funkcjonowania Klinicznego Centrum, w tym opracowywanie strategicznych planów działalności placówki w zakresie usług medycznych, pozyskiwanie środków z funduszy unijnych oraz współpracę z Narodowym Funduszem Zdrowia.
W minionych latach posiadała również pełnomocnictwo delegujące ją do zastępstwa, w pełnym zakresie, podczas nieobecności  Dyrektora Klinicznego Centrum.

Z wykształcenia jest magistrem ekonomii. Ukończyła także studia podyplomowe na kierunku rachunkowość i finanse oraz liczne kursy i szkolenia, pozwalające jej na wieloaspektowe poznanie zasad działalności placówki medycznej.

© Kliniczne Centrum Ginekologii,Położnictwa i Neonatologii w Opolu

45-066 Opole
ul. W.Reymonta 8


by Transposh - translation plugin for wordpress

Kontakt