E Pacjent Ginekologia Opole 2022v2

УкраїнськаEnglishPolski
by Transposh - translation plugin for wordpress

Mleko dla maluszka, zdjęcia dla rodziców

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców w Klinicznym Centrum istnieje możliwość dostarczania pokarmu kobiecego przez matki dzieci leczonych w Pododdziale Patologii Noworodków.

Matki pacjentów leczonych w Pododdziale Patologii Noworodków  mogą dostarczać pokarm dla dzieci do Punktu Informacyjnego od poniedziałku do piątku w godzinach od 07.00 do 08.00 i od 13.00 do 14.00. Pokarm będzie odbierany przez położną. Mleko przywiezione w innym czasie nie będzie odebrane.

Mleko mogą dostarczać matki, które są zdrowe. Jeżeli matka pacjenta lub ktokolwiek z jej otoczenia ma objawy infekcji czyli gorączkę powyżej 38 st. C, dreszcze, katar lub kaszel, przebywa w kwarantannie lub ma potwierdzone zakażenie koronawirusem,  przywożenie mleka do szpitala musi zostać wstrzymane.

Pokarm należy dostarczać w butelkach pobranych z Punktu Informacyjnego szpitala. Butelki będą wydawane przez położną od poniedziałku do piątku w godzinach 07.00-08.00 i 13.00-14.00.W innym czasie nie będzie możliwości otrzymania butelek.

Butelka z mlekiem musi być odpowiednio oznakowana: na wieczku należy napisać nazwisko i imię, datę i godzinę odciągnięcia pokarmu ( opis za pomocą markera).

Pokarm powinien być odciągany, przechowywany i transportowany zgodnie z Instrukcją odciągania, przechowywania oraz dostarczania pokarmu do KCGPiN w Opolu

Stosowanie się do powyższych zaleceń zapewni dziecku bezpieczny dostęp do mleka swojej mamy. Wszystkie pytania i wątpliwości możecie Państwo kierować na adres mailowy:  bank-mleka@ginekologia.opole.pl

ZDJĘCIA

Rodzicom dzieci leczonych w Pododdziale Patologii Noworodków, którzy nie mogą przebywać ze swoimi dziećmi w szpitalu, proponujemy wykonywanie oraz wysyłanie drogą elektroniczną zdjęć hospitalizowanych dzieci.
Wystarczy wypełnić Wniosek o wykonanie zdjęć dziecka z Pododdziału Patologii Noworodków, a następnie dostarczyć do ww. pododdziału/zostawić w Punkcie Informacyjnym znajdującym się na parterze szpitala lub skan wypełnionego wniosku wysłać na adres: rzecznikprasowy@ginekologia.opole.pl
Zdjęcia są wykonywane dwa razy w tygodniu.

© Kliniczne Centrum Ginekologii,Położnictwa i Neonatologii w Opolu

45-066 Opole
ul. W.Reymonta 8


by Transposh - translation plugin for wordpress

Kontakt