E Patient Gynecology Opole 2022v2

УкраїнськаEnglishPolski
by Transposh - translation plugin for wordpress

Ogłoszenie o naborze na stanowisko radcy prawnego Klinicznego Centrum

Zatrudnimy Radcę Prawnego do pracy
at the Clinical Center of Gynecology, Obstetrics and Neonatology in Opole

FORMA ZATRUDNIENIA: dowolna (umowa o pracę, umowa cywilnoprawna);

WYMIAR CZASU PRACY: pełny wymiar czasu pracy;

GŁÓWNE ZADANIA: formułowanie opinii prawnych i udzielanie porad prawnych oraz pełnienie funkcji pełnomocnika procesowego- występowanie przed sądami powszechnymi, w postepowaniu sądowo-administracyjnym, przed organami rozstrzygającymi spory z zakresu zamówień publicznych oraz organami administracji publicznej;

WYMAGANIA: wykształcenie wyższe prawnicze, uprawnienia radcy prawnegowpis na listę radców prawnych;

Osoby zainteresowane prosimy o składanie ofert do dnia 31.10.2023 r. w sekretariacie Klinicznego Centrum w godz. 7:25-15:00 lub drogą elektroniczną na adres: afudala@ginekologia.opole.pl

Do oferty należy dołączyć cv oraz informację o cenie za świadczenie usług (miesięczny wymiar zatrudnienia brutto) oraz preferowaną formę współpracy;

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Do pobrania:
Ogłoszenie o naborze