E Patient Gynecology Opole 2022v2

УкраїнськаEnglishPolski
by Transposh - translation plugin for wordpress

Do porodu ciężarna kobieta powinna przyjechać, gdy odczuwa czynność porodową, e.g.. regularne skurcze, odejście wód płodowych, krwawienie. W przypadku braku występowania w/w symptomów, do szpitala powinna się zgłosić 7 dni po terminie porodu wyznaczonym przez lekarza prowadzącego ciążę.

Do szpitala ciężarna kobieta powinna się zgłosić zgodnie z terminem wskazanym na skierowaniu przez lekarza prowadzącego ciążę. Planowe przyjęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 – 14.00. W przypadku odczuwania czynności porodowych, i.e.. regularne skurcze, odejście wód płodowych, krwawienie, powinna przyjechać do szpitala bez względu na dzień i porę dnia/nocy. Szpital jest czynny 7 dni w tygodniu przez 24h/dobę. Przyjazd do szpitala nie wymaga wcześniejszego zgłoszenia ani umówienia terminu.

Ostateczną decyzję czy poród odbędzie się siłami natury czy poprzez cesarskie cięcie podejmują lekarze po przyjęciu do szpitala.

Podczas pandemii wszystkie panie zgłaszające się do naszego szpitala od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 – 12.00 w pierwszej kolejności powinny się zgłosić do Punktu Segregacji Medycznej Pacjentów. W pozostałych godzinach oraz w weekendy bezpośrednio do Izby Przyjęć (główne wejście do szpitala). W dniu przyjęcia do szpitala potencjalne pacjentki będą miały wykonane testy antygenowe w kierunku SARSCo-V-2. Testy wykonane indywidualnie przez pacjentkę z wcześniejszą datą, nie będą brane pod uwagę. Z konieczności wykonania testu będą zwolnione pacjentki bezobjawowe:

  • zaszczepione – upon presentation of a document confirming vaccination
  • ozdrowieńcy – do 3 miesięcy od uzyskania dodatniego wyniku testu wykonanego w kierunku SARSCoV-2

Podczas pandemii nie ma możliwości odwiedzania dorosłych pacjentów. Odwiedziny dzieci leczonych na Pododdziale Patologii Noworodków odbywają się zgodnie z

Regulamin-Odzwiedzin-pacjentow-Patologia-noworodka od 14-12-2021

From 21.06.2021 r. porody rodzinne odbywają się zgodnie z zasadami określonymi w regulaminie. Do szpitala prosimy zabrać rzeczy wyszczególnione na podstronie: Admissions.

© Clinical Gynecology Center,Obstetrics and Neonatology in Opole

45-066 Opole
the. W. Reymont 8


by Transposh - translation plugin for wordpress

Contact