Poradnia Endokrynologiczno-Ginekologiczna obejmuje specjalistyczną opieką kobiety po ukończeniu 16. roku życia, u których występują problemy hormonalne dotyczące układu rozrodczego.

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem następujących problemów:

  • zaburzeń miesiączkowania (pierwotnym i wtórnym braku miesiączki)
  • pierwotną i wtórną niewydolnością jajników
  • przedwczesnym i opóźnionym pokwitaniem
  • zespołami hiperandrogenizacji
  • hiperprolaktynemią
  • menopauzą
  • ciążami z towarzyszącymi zaburzeniami endokrynologicznymi

Do poradni obowiązuje skierowanie od lekarza podstawowej opieki zdrowotnej, specjalisty lub z oddziału szpitalnego.

W ramach wizyty konsultacyjnej lekarz udziela porady ambulatoryjnej lub kieruje do szpitala.

© Kliniczne Centrum Ginekologii,Położnictwa i Neonatologii w Opolu

45-066 Opole
ul. W.Reymonta 8


by Transposh - translation plugin for wordpress

Kontakt

Kliniczne Centrum Ginekologii, Położnictwa i Neonatologii w Opolu w informuje, że od 25.października 2021 r. rozpoczyna modernizację własnej Pracowni RTG.
W związku z powyższym zmianie ulega miejsce wykonywania świadczeń zawartych w umowie na badania radiologiczne pomiędzy Klinicznym Centrum a Kontrahentami.

Zobowiązania Klinicznego Centrum w powyższym zakresie będą realizowane w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Opolu, ul. Krakowska 44. Pracownia Diagnostyki Obrazowej RTG w SPZOZ MSWiA czynna jest codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 16:30 – parter.

Termin powrotu realizacji badań radiologicznych we własnej pracowni RTG Klinicznego Centrum jest przewidziany na 27.grudnia 2021 r.
W przypadku zmiany daty zakończenia modernizacji informacja zostanie niezwłocznie opublikowana na stronie Klinicznego Centrum.
Od 25.10.2021 r. odbiór wyników wcześniej zrealizowanych badań jest możliwy w budynku Poradni Ginekologiczno-Położniczej od poniedziałku do piątku w godzinach: 07:00 – 17:30.

X