Ogłoszenie rekrutacyjne na stanowisko: Położnej Oddziałowej Oddziału Ginekologiczno-Położniczego – Pododdziału Patologii Ciąży

Dyrektor Klinicznego Centrum Ginekologii, Położnictwa i Neonatologii w Opolu, ogłasza konkurs na stanowisko:
Położnej Oddziałowej Oddziału Ginekologiczno-Położniczego – Pododdziału Patologii Ciąży w Szpitalu Ginekologiczno – Położniczym i Noworodków w Opolu.

Termin składania ofert do 10.06.2021 r.

Ogłoszenie o konkursie-sig

Załącznik nr 1 do ogłoszenia

Załącznik nr 2 do ogłoszenia
Ogłoszenie o rozstrzygnięciu konkursu

© Kliniczne Centrum Ginekologii,Położnictwa i Neonatologii w Opolu

45-066 Opole
ul. W.Reymonta 8


by Transposh - translation plugin for wordpress

Kontakt

Kliniczne Centrum Ginekologii, Położnictwa i Neonatologii w Opolu w informuje, że od 25.października 2021 r. rozpoczyna modernizację własnej Pracowni RTG.
W związku z powyższym zmianie ulega miejsce wykonywania świadczeń zawartych w umowie na badania radiologiczne pomiędzy Klinicznym Centrum a Kontrahentami.

Zobowiązania Klinicznego Centrum w powyższym zakresie będą realizowane w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Opolu, ul. Krakowska 44. Pracownia Diagnostyki Obrazowej RTG w SPZOZ MSWiA czynna jest codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 16:30 – parter.

Termin powrotu realizacji badań radiologicznych we własnej pracowni RTG Klinicznego Centrum jest przewidziany na 27.grudnia 2021 r.
W przypadku zmiany daty zakończenia modernizacji informacja zostanie niezwłocznie opublikowana na stronie Klinicznego Centrum.
Od 25.10.2021 r. odbiór wyników wcześniej zrealizowanych badań jest możliwy w budynku Poradni Ginekologiczno-Położniczej od poniedziałku do piątku w godzinach: 07:00 – 17:30.

X