E Пацієнт Гінекологія Ополе 2022v2

УкраїнськаEnglishPolski
від Transposh - translation plugin for wordpress

Poradnia Ginekologii Onkologicznej specjalizuje się w profilaktyce oraz wczesnym wykrywaniu schorzeń onkologicznych.

Podstawą przyjęcia do poradni jest wynik badania histopatologicznego stwierdzający nowotwór złośliwy narządu rodnego. Pacjentki objęte są procedurami Pakietu Onkologicznego – Szybkiej Terapii Onkologicznej ( так званий. DiLO), mającego na celu poprawę dostępności diagnostyki i leczenia nowotworów złośliwych. Pakiet zapewnia sprawne i szybkie poprowadzenie pacjenta przez wszystkie etapy diagnostyki i leczenia.

Po zakończeniu procesu diagnostycznego organizowane jest konsylium onkologiczne, na którym omawiany jest plan leczenia i kwalifikacja do zabiegu operacyjnego, a następnie ustalony jest termin przyjęcia na oddział ginekologiczny KCGPiN.

Окрім спеціалізованої медичної допомоги, наші пацієнти також можуть скористатися психологічними порадами .

Pakiet OnkologicznySzybka Terapia Onkologiczna powstał z myślą o pacjentach, u których lekarze podejrzewają lub stwierdzą nowotwór złośliwy. Są to nowe rozwiązania, które mają na celu poprawić dostępność diagnostyki i leczenia nowotworów złośliwych. Zmiany wprowadzone przez pakiet zapewniają pacjentom z nowotworami złośliwymi sprawne i szybkie poprowadzenie pacjenta przez wszystkie etapy diagnostyki i leczenia. Mają one również na celu zapewnić pacjentowi uporządkowany proces diagnostyczny i kompleksowe leczenie.

Pierwszym krokiem do rozpoczęcia leczenia w ramach szybkiej terapii onkologicznej jest zgłoszenie się pacjenta do lekarza podstawowej opieki zdrowotnej. Jeżeli lekarz POZ na podstawie przeprowadzonego wywiadu i ocenie dolegliwości pacjenta stwierdzi podejrzenie nowotworu złośliwego, skieruje pacjenta do specjalisty. W tym celu lekarz POZ wystawi pacjentowi kartę diagnostyki i leczenia onkologicznego (KDiLO).

Kartę DiLO może wystawić również:

  • lekarz specjalista w poradni ambulatoryjnej ( AOS) , jeśli zdiagnozuje nowotwór u pacjenta,
  • Szpital jeśli w wyniku hospitalizacji zostanie wykryty nowotwór złośliwy u pacjenta.

Терплячий, który otrzymał kartę DiLO powinien zgłosić się do lekarza specjalisty. Od momentu gdy pacjent zostanie wpisany na listę oczekujących na konsultację do specjalisty do postawienia diagnozy nie powinno minąć więcej niż 9 tygodni. W ciągu dwóch tygodni od momentu zgłoszenia się pacjenta do Szpitala zbiera się konsylium, które opracowuje plan leczenia pacjenta. Po określeniu ścieżki postępowania terapeutycznego, konsylium wyznacza koordynatora, który nadzoruje proces leczenia pacjenta. Koordynator towarzyszy pacjentowi aż do momentu zakończenia leczenia.

Szybka Terapia Onkologiczna realizowana jest w ramach Poradni Ginekologii Onkologicznej

© Клінічний гінекологічний центр,Акушерство і неонатологія в Ополе

45-066 Ополе
ul. W.Reymonta 8


від Transposh - translation plugin for wordpress

Контактна інформація