E Pacjent Ginekologia Opole 2022v2

УкраїнськаEnglishPolski
by Transposh - translation plugin for wordpress

Pracownia RTG wyposażona w nowoczesny sprzęt

 

Kliniczne Centrum Ginekologii, Położnictwa i Neonatologii w Opolu wkrótce otwiera – po modernizacji – nowocześnie wyposażoną pracownię RTG.
Zakresem przedsięwzięcia była dostawa i montaż cyfrowego aparatu RTG wraz z dostosowaniem pomieszczeń.
Realizacja zadania kosztowała – 1 708 898,40 zł.
Środki na realizację inwestycji pochodzą z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych z przeznaczeniem na zwiększenie bezpieczeństwa pacjentów i pracowników Klinicznego Centrum Ginekologii, Położnictwa i Neonatologii w Opolu w obliczu COVID-19.

Nowy aparat poprawi znacząco jakość wykonywanej diagnostyki obrazowej, to rewolucyjna koncepcja przejścia z tradycyjnej radiologii do bezpośredniej technologii cyfrowej, znacząco również ułatwi obsługę pacjentów mniej sprawnych ruchowo.
Wdrożono także oprogramowanie związane z obsługą pracowni RTG – system do prowadzenia konsultacji oraz udostępniania badań pacjentom.

Dzięki powyższym rozwiązaniom nasi świadczeniobiorcy – pacjenci, kontrahenci otrzymają wyniki natychmiast po ich zatwierdzeniu przez lekarza.
Badania wraz z opisem będą w oryginalnej formie cyfrowej udostępniane na portalu: wyniki.ginekologia.opole.pl
Taka funkcjonalność ułatwia dostęp do wyników, wiąże się ze zmniejszeniem ruchu pacjentów, eliminuje potrzebę osobistego bezpośredniego odbioru wyniku.

Wykonywanie usług dla pacjentów z zewnątrz przewiduje się już w styczniu 2022 r.

© Kliniczne Centrum Ginekologii,Położnictwa i Neonatologii w Opolu

45-066 Opole
ul. W.Reymonta 8


by Transposh - translation plugin for wordpress

Kontakt